Welkom op de website van ons Hageland!

Wij heten u van harte welkom op de website van Hoogstudentenclub Ons Hageland. Wij hopen dat u hier de nodige info kan vinden over onze club en onze avonturen in, en invloed op het Leuvense studentenleven.

U vindt hier onze agenda voor de wekelijkse activiteiten enĀ om u op de hoogte te houden over het reilen en zeilen van onze club. Indien u geen lid bent van Ons Hageland, kan deze site mogelijk uw vragen beantwoorden over onze club en de lange bijbehorende geschiedenis.

Als u interesse heeft om lid te worden kunt u terecht op de pagina ‘word lid‘ of kunt u een bericht sturen via ons contactformulier. Bij interesse is het ook mogelijk om een clubavond of een activiteit bij te wonen. Indien u dit wenst, gelieve dan op voorhand iets te laten weten! Wij wensen u veel plezier op deze site en indien er vragen zijn kan u dit altijd laten weten via de contactpagina.

Met trouwe clubgroet,

Het praesidium van KVHC Ons Hageland-Bessemclub

You must be logged in to post a comment.